O mne

Hlavným autorom blogu je 23 ročný študent, bloger, DJ a amatérsky hudobný producent LUCKY.

jaDôvod, prečo blog vznikol je ten, že ma veľmi baví hudba. Som nielen poslucháč hudby, ale hudbu vytváram, mixujem a vnímam ako formu zmyslu života. Blog slúži na prezentáciu mojej hudobnej tvorby aj prezentáciu mojej osobnosti. Hudba je pre mňa silnejšia emócia ako láska, pretože hudbu cítiť, počuť a nikdy vás nesklame! A môžete ju vypnúť. Najlepšie na hudbe je, že vám môže hrať hudba podľa svojho výberu v hlave. Som DJ a producent, pretože ma to baví. Tvorím hudbu pre radosť, mixujem pre ľudí. V roku 2009 som si vyrobil amatérsky album s mojimi amatérskymi hudobnými dielami. Aby som sa trochu zviditeľnil, začal som viac tvoriť a mixovať. V roku 2012 som vydal zatiaľ najúspešnejšiu skladbu One Day, ktorá sa dostala do internetových rádií.  Na dušičkovej párty v roku 2012 bola moja DJská premiéra – nedopadla najhoršie. Odvtedy som sa dostal na úplne iný level. Aj keď autorská tvorba nezažila ďalší veľký úspech, kariéra nádejného DJ sa pomaly stávala skutočnosťou. Najčastejšie hrávam na študentských akciách v kluboch v Brne.

Prvý blog som založil už v roku 2010 na starej neexistujúcej doméne. Blog sa pomaly dostával do povedomia ľudí. Najväčší úspech mal blog v rokoch 2012 a 2013, kedy blog navštívilo viac ako 20 tisíc unikátnych návštevníkov ročne s počtom asi 100 zobrazení denne. Starý blog postupne začal upadať. Menšia frekvencia publikovania príspevkov, menej atraktívne články, opakujúce sa články pomohli k zrušeniu blogu.

Po tom, čo som blog zrušil, tak mi začal chýbať. Rozhodol som sa, že založím nový blog, ktorý bude viac osobný a nebude závislí od každodenného pridávania článkov. Tak a je tu.